MTM ME 3,3 (1,65/3,3 kW) nagrzewnica elektryczna MTM Dariusz Seferyński
 • MTM ME 3,3 (1,65/3,3 kW) nagrzewnica elektryczna MTM Dariusz Seferyński
 • MTM ME 3,3 (1,65/3,3 kW) nagrzewnica elektryczna MTM Dariusz Seferyński
 • MTM ME 3,3 (1,65/3,3 kW) nagrzewnica elektryczna MTM Dariusz Seferyński
 • MTM ME 3,3 (1,65/3,3 kW) nagrzewnica elektryczna MTM Dariusz Seferyński

MTM ME 3,3 (1,65/3,3 kW) nagrzewnica elektryczna

Nagrzewnice elektryczne przenośne MTM zaprojektowane, aby bezawaryjnie pracować w trudnych warunkach. Przeznaczone są do dogrzewania i ogrzewania różnorodnych pomieszczeń.

Ilość

help_outlineZapytaj o produkt
MTM ME 3,3 (1,65/3,3 kW) nagrzewnica elektryczna

MTM ME 3,3 (1,65/3,3 kW) nagrzewnica elektryczna

Nagrzewnice elektryczne przenośne MTM zaprojektowane, aby bezawaryjnie pracować w trudnych warunkach. Przeznaczone są do dogrzewania i ogrzewania różnorodnych pomieszczeń.

Akceptuję zasady polityki prywatności  

 

Bezpieczne i pewne zakupy

 

Szybka wysyłka

 

Satysfakcja gwarantowana

Nagrzewnica elektryczna MTM ME 3,3 (1,65/3,3 kW)

Nagrzewnice elektryczne przenośne MTM serii ME zaprojektowane, aby bezawaryjnie pracować w trudnych warunkach. Przeznaczone są do dogrzewania i ogrzewania różnorodnych pomieszczeń. Najczęściej wykorzystywane są do ogrzewania hal produkcyjnych, pracowni, składów, warsztatów, pomieszczeń socjalnych, sklepów, magazynów, garaży, budek strażniczych, a nawet mieszkań. Świetnie sprawdzają się podczas prac budowlanych i wykończeniowych, wspomagając pracę m.in. osuszaczy pomieszczeń i przyspieszając wykonywanie prac tynkarskich, malarskich czy konserwatorskich.

Duża mobilność

Niewątpliwą zaletą nagrzewnic elektrycznych jest duża mobilność - należy tylko zapewnić dostęp do instalacji elektrycznej, w plenerze można wykorzystać zasilanie z agregatów prądotwórczych, a dzięki niskiej masie, można z łatwością zmienić miejsce pracy nagrzewnicy. Zwarta, metalowa obudowa duża wydajność, cicha praca, brak emisji spalin oraz brak zużycia tlenu to cechy nagrzewnic elektrycznych, dzięki którym można ich używać w pomieszczeniach, w których przebywają ludzie i zwierzęta. Brak wydalania pary wodnej zapobiega zbieraniu się wilgoci w pomieszczeniach i wspomaga ich osuszanie.

Wbudowany termostat pomieszczeniowy

Nagrzewnice MTM wyposażone są w regulowany termostat - jeśli temperatura w pomieszczeniu jest niższa niż nastawiona na termostacie, urządzenie podejmie pracę rozpoczynając grzanie. Po osiągnięciu w pomieszczeniu temperatury nastawionej na termostacie urządzenie wyłączy się: elementy grzejne i wentylator przestaną pracować. Po obniżeniu się temperatury w pomieszczeniu urządzenie automatycznie rozpocznie grzanie poprzez włączenie elementów grzejnych i wentylatora.

Regulowana moc grzewcza

Moc grzewcza regulowana jest za pomocą przełącznika głównego, który może być ustawiony, w zależności od modelu, w pozycji 1/2 lub 1/1 bądź 1/3 lub 2/3 lub 1/1 mocy. Modele od 3,3 kW do 22 kW mogą pracować w trybie wentylatora po wybraniu przełącznikiem głównym trybu oznaczonego piktogramem wentylatora.

Ulepszona dystrybucja ciepłego powietrza

W celu lepszej dystrybucji ciepła w ogrzewanym pomieszczeniu modele o mocach od 3,3 kW do 22 kW w trakcie pracy, w sposób ciągły, wymuszają obieg powietrza, nawet gdy elementy grzejne są wyłączone. Pozwala to na wyrównywanie temperatury powietrza w różnych częściach pomieszczenia. Nagrzewnice posiadają zabezpieczenie przed przegrzaniem w postaci funkcji manualnego RESET-u. W maskownicy otworu wylotowego powietrza znajduje się czujnik temperatury w postaci rurki kapilarnej.

Zabezpieczenie przed przegrzaniem

Jeśli temperatura wylatującego powietrza przekroczy 105oC (temperatura jest mierzona przez czujnik), elementy grzejne zostaną wyłączone. Wentylator w nagrzewnicy będzie pracował, elementy grzejne pozostaną odłączone. Aby umożliwić pracę grzałek, należy wcisnąć przycisk RESET znajdujący się na panelu czołowym nagrzewnicy, obok pokrętła termostatu.

Nagrzewnice ME 3,3, ME 9 i ME 15 o mocy 3,3 ; 9 oraz 15 kW wyposażone są w RESET manualny. Natomiast w modelu ME 22 kW występuje reset automatyczny. Różni się on od RESET-u manualnego tym, że po wyłączeniu urządzenia i jego ostygnięciu automatycznie nastąpi zresetowanie i nagrzewnica będzie gotowa do pracy. Najczęstszą przyczyną zadziałania tej funkcji jest zanik zasilania w trakcie pracy grzałek, powodujący wzrost temperatury wewnątrz urządzenia wskutek zatrzymania wentylatora lub wyłączenie urządzenia bez 3 minutowego wychłodzenia.

GŁÓWNE CECHY

MTM ME 3,3 nagrzewnica elektryczna

Wygodny uchwyt

Wbudowany termostat pomieszczeniowy

Regulacja mocy

Elementy grzewcze ze stali nierdzewnej

NIe zużywają tlenu

Silnik z wyłącznikiem termicznym

Mocna i trwała stalowa konstrukcja

Termostat przegrzania

MTM ME 3,3 nagrzewnica elektryczna

OPIS MODELU

 • wbudowany termostat,
 • brak spalin, zapachu, wilgoci,
 • nie zużywają tlenu,
 • cicha praca,
 • elementy grzewcze wykonane ze stali nierdzewnej,
 • termostat przegrzania,
 • dwustopniowa regulacja mocy,
 • mocna i wytrzymała konstrukcja stalowa,
 • uchwyt do łatwego transportu nagrzewnicy
 • funkcja pracy samego wentylatora (chłodzenie).
 • przepływ powietrza 400 m3 / h
 • 3 letnia gwarancja producenta

ZASTOSOWANIE

magazyny

warsztaty

budowa

remonty

rolnictwo

Garaże i warsztaty samochodowe
Remonty i prace wykończeniowe
Budowy i remonty

DANE TECHNICZNE:

Moc grzewcza

1,65/3,3 kW

Przepływ powietrza

400 m³/h

Zasilanie / Częstotliwość

230 V / 50 Hz

Prąd znamionowy

14,3 A

Pozycja przełącznika 1

wyłączony

Pozycja przełącznika 2/3

1,65 / 3,3 kW

Pozycja przełącznika 4

wentylator

Regulacja termostatem

wbudowany termostat

Zakres temperatur

5-35 °C

Ochrona

IP 44

Wymiary opakowania (dł. x szer. x wys.)

410x300x260 mm

Waga

7,5 kg