Serwis

Nasz wykwalifikowany zespół serwisowy zapewnia naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, a także przeglądy okresowe.

Mamy długoletnie doświadczenie w pracy z urządzeniami do ogrzewania, klimatyzacji i wentylacji, dlatego możesz być pewny, że pomożemy Ci w każdej sytuacji.

Nasze prace serwisowe wykonywane są na bazie oryginalnych części zamiennych.

Nasza firma, jako jedna z nielicznych, posiada ZIELONĄ KARTĘ, co oznacza, że serwisanci naszej firmy:

  • ukończyli specjalny kurs, na którym zapoznali się z zasadami bezpiecznej dla środowiska obsługi urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych,
  • dysponują odpowiednim sprzętem umożliwiającym wymianę czynnika chłodniczego w Twoim klimatyzatorze bez emisji freonów do atmosfery.

AKTUALNOŚCI SERWISOWE

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny nagrzewnic oraz osuszaczy powietrza MASTER

Nie daj się zaskoczyć zimie i już dziś umów się na przegląd okresowy!

Swoim klientom zapewniamy fachową obsługę serwisową przez wykwalifikowany serwis naszej firmy. Jako Autoryzowany Punkt Serwisowy firmy MASTER posiadamy ogromne doświadczenie, które pozwala nam na szybką diagnozę i sprawną naprawę urządzeń. Nasze zaplecze techniczne stanowi ponad 6 000 części zamiennych do nagrzewnic powietrza, promienników, palników wentylatorowych, podestów grzewczych, wentylatorów i osuszaczy.

Specjalizujemy się w serwisie urządzeń między innymi takich marek jak: MASTER, BIEMMEDUE, MTM, VANGUARD, KONGSKILDE, SIAL, LAMBORGHINI, REMINGTON oraz RIELLO.

Zapraszamy do współpracy!

Sezonowy przegląd klimatyzacji

Dbajmy o otaczające nas powietrze!

Pamiętajmy o tym, że aby wyeliminować czynniki chorobotwórcze w warunkach domowo– biurowych powinniśmy raz w sezonie dokonać kompleksowego przeglądu klimatyzatorów wraz z odgrzybianiem i dezynfekcją elementów składowych. W przypadku urządzeń wyposażonych w pompę ciepła (opcja grzania) powinniśmy dokonywać tego typu przeglądów dwa razy do roku przed każdym z sezonów (zimowym i letnim).

Slide background

Zadbaj o zdrowie

SWOJE I SWOICH NAJBLIŻSZYCH

JUŻ DZIŚ

Umów się na przegląd klimatyzacji

KONTAKT

BAKTERIE

WIRUSY

GRZYBY

KONTAKT Z NASZYM SERWISEM

Skontaktuj się z nami i powiedz nam, jak możemy Ci pomóc.