Kontakt z nami

Skontaktuj się z nami, by odkryć profesjonalne rozwiązania MTM w dziedzinie ogrzewania, klimatyzacji i wentylacji! Nasz zespół ekspertów jest gotowy, by odpowiedzieć na Twoje pytania, dostarczyć szczegółowych informacji i wesprzeć w wyborze idealnych produktów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub poprzez formularz na naszej stronie. Dołącz do grona zadowolonych klientów i partnerów MTM. Odkryj jakość i profesjonalizm, który nas wyróżnia.

Zapraszamy do kontaktu – Twoje zadowolenie jest naszym priorytetem!

ADRES

FirmaMTM.pl
MTM Dariusz Seferyński
Księcia Józefa Poniatowskiego 11 05-230 Kobyłka

KONTAKT

Tel. +48 22 353 11 11
Tel. +48 22 353 22 22
Email: biuro@firmamtm.pl

GODZINY PRACY

PON-PT 08:00 – 17:00
SOB  9:00 – 14:00
NIEDZ – NIECZYNNE

Formularz kontaktowy

DANE FIRMY

MTM Dariusz Seferyński

Ks. Józefa Poniatowskiego 11
05-230 Kobyłka Poland
NIP: 952-178-76-16

Informacje o firmie

Naszym celem jest kompleksowa obsługa klienta w dziedzinie ogrzewania, klimatyzacji i wentylacji. Działamy od 1998r. a doświadczenie i pewność, jakich nabraliśmy przez lata spowodowały, że staliśmy się również producentem urządzeń grzewczych multiolejowych, na paliwa alternatywne oraz paliwa stałe.

Jesteśmy firmą prywatną w całości posiadającą kapitał polski. Nasza działalność nie skupia się jednak tylko na Polsce, a produkowane przez nas wyroby znajdują swoich odbiorców na całym świecie. Współpracujemy z dystrybutorami zarówno w Europie, jak i na terenie Azji i Australii.

Nie jesteśmy tylko producentem i sprzedawcą – zajmujemy się również projektowaniem, montażem i serwisem. Klient, który korzysta z naszych usług ma gwarancję, że pomożemy mu na każdym z tych etapów.

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

O naszym zespole

Nasza firma jest dla nas jak rodzina. Właśnie dlatego, nasi pracownicy współpracują z nami od wielu lat, zdobywając doświadczenie, które pozwala im na profesjonalne doradztwo w dziedzinie ogrzewania, klimatyzacji i wentylacji.

Cały czas zdobywamy nową wiedzę, szkoląc się z nowości technicznych i dostosowując nasze umiejętności do zmieniającego się świata.

Nasz zespół handlowy podzielony jest na specjalistów wykwalifikowanych pod kątem specjalizacji z zakresu ogrzewania, klimatyzacji i wentylacji, ale także obsługi klienta hurtowego i detalicznego.

Nasi serwisanci znajdą każdą usterkę i zapewnią czysty i profesjonalny montaż.

Z MTM Dariusz Seferyński masz gwarancję dobrych cen, kompleksowej obsługi, a także wysokiej jakości produktów, które spełnią twoje wymagania w dziedzinie ogrzewania, klimatyzacji i wentylacji.