Wentylatory mobilne

Żeby zapewnić odpowiednią temperaturę w warsztacie, zakładzie pracy lub innym obiekcie, warto zainwestować w wentylator mobilny . Urządzenie wyróżnia się lekką i stabilną konstrukcją, bardzo dobrymi parametrami i łatwą obsługą. Można je przestawiać zależnie od bieżących potrzeb.

Wentylator mobilny – różne rodzaje

Zapewniamy ogromny wybór produktów. Oferujemy zarówno modele zasilane sieciowo, jak i bateryjnie. Dystrybuowane przez nas urządzenia posiadają regulowaną prędkość obrotów. Nadają się do pracy w wielu pozycjach i kątach nachylenia

Gdzie sprawdzą się przenośne wentylatory przemysłowe osiowe?

Mobilne wentylatory przemysłowe osiowe znajdują zastosowanie zarówno w biurowcach, jak i zakładach przemysłowych. Wykorzystuje się je m.in. do chłodzenia sprzętów czy pomieszczeń. Niektóre wentylatory osiowe przemysłowe można ze sobą łączyć, ustawiając szeregowo. Rozwiązanie to stanowi doskonały sposób na zmniejszenie temperatury przy liniach produkcyjnych lub w parkach maszynowych. Modele sprawdzają się ponadto w: warsztatach mechanicznych, halach, pomieszczeniach biurowych i recepcyjnych, namiotach produkcyjnych, magazynach, myjniach samochodowych, obiektach komercyjnych (np. pubach, restauracjach, sklepach).

Wyposażono je w liczne udogodnienia, m.in. panel sterujący, gumowe paski stabilizujące, nóżki zapewniające podporę lub kółeczka ułatwiające transport. Do ich produkcji wykorzystano obudowy z metalu malowanego proszkowo lub chromu. W naszym asortymencie znajdują się:

  • wentylatory przemysłowe przenośne osiowe na nóżkach lub kółkach – posiadają stosunkowo niewielkie wymiary,
  • wentylatory rotacyjne — wspomagają pracę urządzeń chłodzących, suszących lub grzewczych,
  • profesjonalne wentylatory podłogowe z żeliwną podstawą i możliwością regulacji wysokości – charakteryzują się stylowym designem i wysoką wydajnością.

Wybierz odpowiedni wentylator mobilny z oferty Firma MTM!

Znalezienie odpowiedniego rozwiązania wymaga szczegółowej analizy potrzeb. Urządzenie należy dopasować do indywidualnych preferencji. Przy wyborze właściwego modelu trzeba zwrócić uwagę na parametry techniczne, w tym: maksymalny przepływ powietrza, wymiary i wagę, prędkość obrotową, rodzaj zasilanie (bateryjne, sieciowe) czy głośność pracy. W naszym asortymencie znajdują się wentylatory przenośne osiowe przystosowane do pracy w trudnych i wymagających warunkach. Charakteryzują się stabilną konstrukcją i dużą wytrzymałością, dlatego są długoterminową inwestycję. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie potrzeb pracownicy firmy MTM pomogą w wyborze optymalnego wariantu. By uzyskać szczegółowe informacje, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Aktywne filtry