Kominek KRATKI ZIBI ECO 9,9 kW Ø 180 narożny lewy z domykaniem i czarnym wyłożeniem

Wkład kominkowy ZIBI ECO 9,9 kW (Ø 180) narożny prawy z czarnym wyłożeniem i domykaniem to wydajne urządzenie, które dzięki jasnemu materiałowi TERMOTEC i bezpiecznemu mechanizmowi domykania łączy wysoką akumulację ciepła z nowoczesnym designem. Produkt w pełni spełnia wymogi Ekoprojektu, gwarantując efektywne, bezpieczne i ekologiczne ogrzewanie Twojego wnętrza.

×
Dane wejściowe dla symulatora rat
cena jednostkowa
ilość jednostek

Oblicz ratę!

 

Wkłady kominkowe Kratki

Wkład kominkowy Kratki ZIBI ECO 9,9 kW Ø 180 narożny prawy z domykaniem i czarnym wyłożeniem

Kratki ZIBI ECO to stalowy wkład kominkowy o mocy 9,9 kW, zaprojektowany do zabudowy kominkowej w nowoczesnych domach – także z rekuperacją. Model Kratki ZIBI ECO 9,9 kW Ø 180 narożny prawy z domykaniem i czarnym wyłożeniem ma moc nominalną 9.9 kW (zakres 4.5 - 12.0 kW) i przyłącze kominowe 180 mm (dwuczęściowy, regulowany 360°). Ta wersja wyróżnia się samodomykającymi się drzwiami, boczną szybą w wersji narożnej oraz czarnym wyłożeniem komory spalania.

Wkład kominkowy Kratki ZIBI ECO 9,9 kW Ø 180 narożny prawy z domykaniem i czarnym wyłożeniem

Najważniejsze cechy

Moc 9.9 kW

Zakres mocy grzewczej 4.5 - 12.0 kW.

Sprawność 86.0 %

Klasa energetyczna A+.

Stal

Wysokogatunkowa stal.

Domykanie drzwi

Drzwi same się domykają – większe bezpieczeństwo.

Ogrzewanie

Jak grzeje Kratki ZIBI

Wyłożenie komory TERMOTEC akumuluje ciepło, bezrusztowe spalanie sprzyja dokładnemu wypalaniu drewna, a wbudowany dolot powietrza Ø 125 mm doprowadza powietrze do spalania z zewnątrz.

  • Polana do 40 cmMaksymalna długość drewna, które zmieści się w komorze spalania.
  • Dolot powietrza z zewnątrz125 mm (wbudowany) – powietrze do spalania pobierane spoza pomieszczenia.
  • Bezrusztowe spalanieDrewno spala się na warstwie żaru, dokładniej i czyściej.
Kratki ZIBI ECO 9,9 kW Ø 180 narożny prawy z domykaniem i czarnym wyłożeniem – widok

Wersja

Samodomykające się drzwi

Mechanizm domykania drzwi sprawia, że po dołożeniu drewna drzwiczki same wracają do pozycji zamkniętej. To większe bezpieczeństwo i stabilne warunki spalania.

Kominek narożny – wersja prawy

Wersja narożna ma dodatkową szybę boczną po stronie prawej, dzięki czemu ogień widać z dwóch stron. To dobry wybór do zabudowy w rogu pomieszczenia, gdy kominek narożny ma być widoczny z salonu i jadalni.

Czarne wyłożenie komory

Czarne wyłożenie komory spalania efektownie kontrastuje z jasnym płomieniem i nadaje urządzeniu wyrazisty, nowoczesny charakter.

Dla kogo

Komu polecamy ten model

Szukasz urządzenia z tej kategorii? Zobacz też pozostałe wkład kominkowy w naszej ofercie.

  • Zgodność z EkoprojektemSpełnia wymagania Ekoprojektu.
  • Domy z rekuperacjąMożliwość pobierania powietrza do spalania z zewnątrz.
  • Klasa energetyczna A+Potwierdzona efektywność energetyczna urządzenia.
  • PaliwoSezonowane drewno liściaste (wilgotność ≤20%).

Specyfikacja

Dane techniczne Kratki ZIBI ECO 9,9 kW Ø 180 narożny prawy z domykaniem i czarnym wyłożeniem

Model urządzeniaZIBI ECO 9.9 kW (wkład narożny prawy, Ø 180)
Moc nominalna9.9 kW
Zakres mocy grzewczej4.5 - 12.0 kW
Sprawność cieplna86.0 %
Klasa energetycznaA+
Współczynnik EEI113.0
Średnica przyłącza kominowego180 mm (dwuczęściowy, regulowany 360°)
Średnica dolotu powietrza125 mm (wbudowany)
Materiał wykonaniaWysokogatunkowa stal
Wyłożenie komoryMateriał akumulacyjny TERMOTEC (Czarny)
Cechy konstrukcjiSamodomykanie drzwi (sprężyna), Bezrusztowe spalanie, Szyba boczna (Prawa)
Wymiary (Szer. x Wys.x Gł.)74.60 x 87.50 x 47.90 cm
Wagaok. 158 kg
Max długość polan40 cm
PaliwoSezonowane drewno liściaste (wilgotność ≤20%)
Temperatura spalin177 °C
Emisja CO przy 13% O20.086 %
Otwieranie drzwiW lewo
Emisja CO przy 13% O2
0.086 %
Waga
ok. 158 kg
Temperatura spalin
177 °C
Średnica przyłącza kominowego
180 mm (dwuczęściowy, regulowany 360°)
Model urządzenia
ZIBI ECO 9.9 kW (wkład narożny prawy, Ø 180)
Zakres mocy grzewczej*
4.5 - 12.0 kW
Moc nominalna
9.9 kW
Klasa energetyczna
A+
Sprawność cieplna
86.0 %
Wymiary (Szer. x Wys.x Gł.)
74.60 x 87.50 x 47.90 cm
Materiał wykonania
Wysokogatunkowa stal
Zalecane paliwo
Sezonowane drewno liściaste (wilgotność ≤20%)
Otwieranie drzwi
W lewo
Max długość polan
40 cm
Współczynnik EEI
113.0
Wyłożenie komory
Materiał akumulacyjny TERMOTEC (Czarny)
Średnica dolotu powietrza
125 mm (wbudowany)
Cechy konstrukcji
Samodomykanie drzwi (sprężyna), Bezrusztowe spalanie, Szyba boczna (Prawa)
Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania.